معرفی

مجتمع تجاری – اداری طوبی ۲،  در زمینی به مساحت ۹۰۰۰ مترمربع  و  زیربنای كلی ۱۰۵۰۰۰  مترمربع  در ۱۵ طبقه ساخته شده است.

این مجتمع تجاری شامل ۷۰۰ واحد تجاری در ۵ طبقه از همكف و اول تا چهارم و ۱۰۰ واحد آپارتمان اداری در ۱۰  طبقه (پنجم تا پانزدهم) و بزرگترین مجتمع های تجاری منطقه ۲۲ تهران قرار دارد.

مجتمع طوبی، در منطقه در حال رشد چیتگر با امکانات ویژه همچون شهربازی سرپوشیده، تالارهای پذیرایی، مرکز خرید، رستورانها، سالن های ورزشی، طراحی زیبا و منحصربفرد است.

هدف از اجرا و طراحی این مجتمع تجاری اداری، سازماندهی فضای داخلی شهری است که با برنامه های متنوع در یک مکان واحد بتوان نیازهای مصرفی شهروندان را با یک توقف شهری در دسترسشان قرار دهد، تا ضمن کاهش سفرهای درون شهری و حجم ترافیک و اتلاف وقت سبب رونق و حیات بافت منقطه در حال رشد چیتگر شود.

مشخصات کامل برج

مجتمع تجاری – اداری طوبی دو،  واقع در شهرك گلستان،  بلوار كوهك، جنب خیابان نسیم ۱۶، پلاك ثبتی  ۲۷۰۹/۱ در زمینی به مساحت ۹۰۰۰ مترمربع  و  زیربنای كلی ۱۰۵۰۰۰  مترمربع  واقع گردیده است .

این مجتمع شامل ۷۰۰ واحد تجاری با زیربنای كلی ۱۷۵۰۰  مترمربع در ۵ طبقه (همكف و اول تا چهارم) و ۱۰۰ واحد آپارتمان اداری با زیربنای كلی ۱۰۰۰۰  مترمربع  در ۱۰  طبقه (پنجم تا پانزدهم) میباشد.

ویژگی های معماری

 • هایپرماركت در طبقه زیرهمكف به مساحت ۸۲۰۰  مترمربع
 • شهربازی سرپوشیده در طبقه زیرهمكف به مساحت ۵۰۰۰  مترمربع
 • مجموعه های ورزشی شامل سالنهای بدنسازی و ایروبیك و همچنین استخر و سونا و جكوزی در۴ طبقه با زیربنای ۱۲۰۰ مترمربع
 • تالارهای پذیرایی در طبقات ۵  و ۶  به مساحت كل ۳۰۰۰ مترمربع
 • تعداد ۵ رستوران مجهز و ۲ كافی شاپ در طبقات ۴ و ۵  بشكل سر پوشیده و سر باز
 • تعداد ۲۰۰۰  واحد پاركینگ طبقاتی هوشمند  در ۶  طبقه
 • تعداد ۱۶  عدد آسانسور مجهز ۱۰  نفره در ۸ نقطه مجموعه
 • تعداد ۱۸  رشته پله برقی در اطراف VOID مركزی
 • تعداد ۲  آسانسور پانورامای شیشه ای در VOID مركزی
 • سیستمهای حفاظتی و امنیتی  و دوربینهای هوشمند مدار بسته
 • سیستمهای اعلان و اطفای حریق
 • سیستم برق اضطراری مدرن
 • سیستمهای هوشمندسازی ساختمان  بی ام اس
 • سیستم گرمایش و سرمایش بصورت چیلر جذبی سقفی در تمامی واحدهای تجاری و اداری مجموعه

آسانسور و پله برقی

به کارگیری سیستم های نوین، سرعت و دقت تاثیری شگرف در کاهش زمان انتظار مشتری را دارد. نوآوریهای پیش بینی شده در پروژه طوبی با فن آوری آسانسورهای هیدرولیک از دیگر گامهای سازنده در رعایت اصول صنعت مدرنیزه می باشد.

آسانسورهایی با میزان مصرف کم، عاری از هرگونه مشکل اجرایی و کمترین هزینه سرویس تنها به جهت بوجود آوردن رضایتمندی و استفاده از فن آوری نوین همگام با صنعت روز تهیه شده است.

تعداد ۱۶ عدد آسانسور مجهز ۱۰ نفره در ۸ نقطه مجتع و همچنین تعداد ۱۸ رشته پله برقی در اطراف Void مرکزی از بارزترین امکانات مجمتع بزرگ طوبی است.

پلان ها

واحدهای تجاری

مجتمع تجاری اداری طوبی شامل ۷۰۰ واحد تجاری با زیربنای كلی ۱۷۵۰۰ مترمربع در ۵ طبقه از همكف تا طبقه پنجم است. فروشگاه های متعدد  بهترین، راحترین و کمترین زمان  مشتریان را به کالا در یک مکان می دهد.

وجود امکانات رفاهی گوناگون همچون پارکینگ طبقاتی، آسانسور و پله های برقی متعدد، سیستم گرمایش و سرمایش اختصاصی، برندهای معتبر و جهانی، شهربازی سرپوشیده، رستورانهای سنتی و فست فود و همه تنها برای ایجاد خریدی راحت را برای مشتریان فراهم میسازد.

واحدهای اداری

مجتمع تجاری-اداری طوبی، شامل واحدهای اداری طوبی در دو برج شمالی و جنوبی، در ۱۰ طبقه با ۱۰۰ واحد آپارتمان اداری با زيربناي كلی ۱۰۰۰۰  مترمربع  ميباشد.

این واحدها در طبقه پنجم تا پانزدهم قرار گرفته که امکانات ویژه واحدهای اداری بهره مند هستند. فضایی آرام، سيستمهاي حفاظتي، سيستمهاي اعلان و اطفای حريق، سيستم برق اضطراري مدرن، سيستمهاي هوشمندسازی ساختمان  بي ام اس، سيستم گرمايش و سرمايش بصورت چيلر جذبي سقفي از نکات ویژه این واحدها است.

هایپرمارکت

هایپر مارکت مجتمع طوبی به مساحت حدودی ۸۲۰۰ هزار متر مربع در طبقه زیر همکف قرار دارد از بزرگترین فروشگاه های “طوبی” است.

هایپرمارکت مجتمع طوبی به منظور تسهیل خرید کالاهای روزانه و عرضه کالاها برای مشتریان و ارائه محصولات با کیفیت ایجاد شده است.این فروشگاه از مواد و مصالح مرغوب در بخش های معماری و تأسیسات الکتریکی و الکترونیکی پیشرفته و مدرن استفاده شده است.
هایپر مارکت از پر رفت و آمد ترین واحد های این مجتمع خواهد بود، که آسایش و راحتی را برای خانواده ها به ارمغان می آورد.

شهربازی سرپوشیده

مدیریت مجتمع طوبی با آگاهی به رفاه حال کودکان و خردسالان عزیز و هم چنین فراغت خاطر والدین، به منظور آسایش هر چه بیشتر؛ محیطی بسیار مفرح و سرگرم کننده را متشکل انواع وسایل سرگرم کننده مختلف در قالب شهربازی سرپوشيده در طبقه زيرهمكف مجتمع مهیا کرده است.

تالار پذیرایی و رستوران

تالارهاي پذيرايي در طبقات ۵  و ۶  به مساحت كل ۳۰۰۰ مترمربع،  تعداد ۵ رستوران مجهز و ۲ كافي شاپ در طبقات ۴ و ۵  بشكل سر پوشيده  و سرباز و چشم انداز زیبا گنجانده شده است.

پارکینگ طبقاتی

در مجتمع عظیم تجاری اداری طوبی ، به منظور رفاه حال مشتریان و سرمایه گذاران تعداد ۲۰۰۰  واحد پاركينگ طبقاتی در ۶ طبقه در نظر گرفته شده است.

موقعیت جغرافیایی

مجتمع طوبی با زیربنای۱۱۵۰۰۰ مترمربع از جنوب با فاصله ۸۰۰ متری به اتوبان تهران – کرج و از شمال به اتوبان رسالت با فاصله ۱ کیلومتری به اتوبان آزادگان که در آینده نزیک خیابان نسیم شانزدهم بصورت بلوار به اتوبان آزادگان متصل خواهد شد، هم اکنون ضلع غربی این بلوار در حال جدول بندی و زیرسازی است.

مجتمع طوبی در محدوده شهرداری منطقه ۲۲ تهران واقع شده که یکی از شهرداریهای نمونه شهر تهران است.

چشم اندازهای غربی این مجتمع به پارک چیتگر و دریاچه بزرگ مصنوعی خیلج فارس که توسط شهرداری منطقه ساخته شده است.

در مجاورت این مجتمع بدلیل آب و هوای مساعد و نزدیک بودن به شهرداری تهران و گسترش فضای شهری و رشد ساخت و ساز برجهای مسکونی باعث افزایش جمعیت در این منطقه شده است.

یکی دیگر از ویژگیهای این مجتمع نزدیک بودن آن به ایستگاه مترو چیتگر است که با زمان کمتر از ۵ دقیقه به این ایستگاه مترو خواهیم رسید.